Svinības Skrundas muižā

Ērtā Skrundas muižas atrašanās vieta un daudzveidīgās atpūtas iespējas sniegs Jums jaukas un patīkamas emocijas gan privātās svinībās, gan Jūsu uzņēmuma ballē.

Organizējiet svinības muižas lielajā banketu zālē, vai kādā no mazākām muižas svinību telpām. Ir iespējams izīrēt visu muižas kompleksu kopumā.

Telpas paredzētas banketiem līdz 120 cilvēku kompānijai (viesus izvietojot pie galdiem), vai līdz 150 cilvēku kompānijai (bufetes tipa ēdienu pasniegšana).

Jūsu ērtībai, piedāvājam vairākas jau iepriekš sagatavotas ēdienkartes, kuras tiek atjaunotas katru sezonu. Pēc pieprasījuma, izstrādāsim arī individuālu ēdienkarti tieši Jūsu svinībām. Veidojot ēdienu piedāvājumu, rūpīgi sekojam, lai piedāvātās ēdienkartes apjoms ir pietiekošs, un lai tajā ir pārdomāts ēdienu klāsts.

Restorāna komanda nodrošinās svinību galdu noformējumu atbilstoši izvēlētajai banketa ēdienkartei. Mums ir plaša pieredze daudzu un dažādu pasākumu organizēšanā un apkalpošanā. Ar prieku palīdzēsim un ieteiksim labākos sadarbības partnerus dažādās jomās - telpu dekorēšana, mūzika, apgaismojums. Mūsu kontaktu loks ir ļoti plašs – sākot ar smalkām kāzu organizēšanas aģentūrām un beidzot, piemēram, ar tautas ansambli Suitu sievas.