Skrundas muižas SPA – gara un dvēselesharmonija visos gadalaikos!

Tāpat kā dabai, arī mums ir savs iekšējais ritms - ir būtiski dzīvot saskaņā ar to, sajust sava ķermeņa un dvēseles vajadzības, un ik pa laikam gūt atelpu no straujā ikdienas soļa, rūpējoties par savu fizisko un garīgo labsajūtu. Mūsu SPA piedāvājumi ir veids, kā atjaunot spēkus, dvēseles harmoniju un pilnībā relaksēties no ikdienas rutīnas. Ja domājat par SPA Kurzemē, tad Skrundas muižas jaunatklātais SPA būs jūsu atbilstošākā izvēle. Mūsu SPA viesnīcas piedāvājumu klāstā katrs sev atradīs piemērotāko procedūru.

Domājot par mūsu viesu labsajūtu esam izveidojuši SPA piedāvājumu klāstu. Skrundas muižas SPA atrodas atsevišķā ēkā, kas lieliski iekļaujas kopējā muižas teritorijas plānojumā. SPA piedāvājumi ir izveidoti atbilstoši mūsu viesu vēlmēm -  kā to piedāvā augsta līmeņa SPA viesnīcas, un mūsu mērķis ir kļūt par vienu no izcilākajiem SPA Kurzemē. Mūsu SPA piedāvājumi ir daudzveidīgi, balstīti uz gadalaiku mijiedarbībā un senču tradīcijās.

Skrundas muižas SPA piedāvājumi:

Baseins  

Atpūtai un nelielai veldzējošai peldei jebkurā gadalaikā. Ļaujieties ūdens glāsmainajiem pieskārieniem un sajūtiet jaunu spēku pieplūdumu visā ķermenī.

SPA burbuļvanna jeb džakuzī – SPA viesnīcas neatņemama sastāvdaļa, mundruma un prieka avots. Masējošās ūdens burbuļi uzlabos fizisko pašsajūtu, atjaunos muskuļu tonusu, ādas tvirtumu un, protams, sniegs daudz prieka.

Sauna 

Karsēšanās saunā ir lielisks veids veselības uzlabošanai un dažādu veselības traucējumu novēršanai. Karstums veicina vielmaiņu, uzlabo gan fizisko, gan garīgo labsajūtu.

SPA rituāli 

Mūsu SPA rituāli ietver masāžu un dažāda veida relaksējošas procedūras, kuru galvenais uzdevums ir sniegt atslābinošu, relaksējošu efektu mierpilnā atmosfērā. Mūsu centrā strādā profesionāli SPA meistari, kas procedūru veikšanai izmanto Latvijā ražotu augstas kvalitātes kosmētiku.

SPA viesnīca

Skrundas muižas SPA viesnīcas ēkā iekārtotas piecas viesnīcas istabas, kurās varam uzņemt līdz 20 viesiem. Ēkā ir mājīga atpūtas telpa jaukām sarunām, baudot aromātisku tēju un šūpojoties šūpuļkrēslā.

Piedāvājam iespēju rīkot privātus vai grupu pasākumus. Piemēram, SPA piedāvājumi nelielam darba kolektīvam būs patīkama iespēja “izrauties” no ikdienas rutīnas un pabūt kopā ar kolēģiem neformālā gaisotnē. Katrs no jums varēs izbaudīt sev piemērotāko SPA rituālu, izpeldēties baseinā, baudīt ūdens burbuļu spēku džakuzī un kopīgi izsmieties, sēžot saunā. Mūsu SPA piedāvājumi ir draudzīgi gan ģimenēm ar bērniem, gan pāriem vai draugu kompānijām.

SPA viesnīcas viesiem piedāvājam apmeklēt Skrundas muižas restorānu, kas ir ticis iekļauts “White Guide Nordic” ceļvedī.

Esam pārliecināti, ka restorāna ēdienkartes labāko piedāvājumu veido ēdieni, kas gatavoti no tuvējā apkārtnē pieejamiem, kvalitatīviem un sezonai atbilstošiem produktiem.

Vai vēl kas trūkst pilnai labsajūtai? 

Pastaigas skaistajā Skrundas muižas parkā un gar Ventas krastu. Pēc SPA procedūru baudīšanas, atguvuši enerģiju un dzīvesprieku, dodieties spirdzinoši svaigajā gaisā. Pie mums ir skaisti jebkurā gadalaikā – ne velti Skrundas muižas piedāvātais SPA Kurzemē ietver ne tikai tradicionālos rituālus, bet arī dabas doto SPA – upes tuvums, gaumīgā un sakoptā vide, mierpilnās lauku ainavas. 

Uz tikšanos Skrundas muižā!

SPA īpašie piedāvājumi
SPA masāžu karte
Aizslauki savas ikdienas raizes ar pāris viegliem roku pieskārieniem
Uzzini vairāk
Sejas un ķermeņa SPA procedūras
Jo Tava āda sen to bija pelnījusi.
Uzzini vairāk
Atvērt visus piedāvājumus