Skrundas muižas SPA – gara un dvēselesharmonija visos gadalaikos!

Tāpat kā dabai, arī mums ir savs iekšējais ritms - ir būtiski dzīvot saskaņā ar to, sajust sava ķermeņa un dvēseles vajadzības, un ik pa laikam gūt atelpu no straujā ikdienas soļa, rūpējoties par savu fizisko un garīgo labsajūtu. Mūsu SPA piedāvājumi ir veids, kā atjaunot spēkus, dvēseles harmoniju un pilnībā relaksēties no ikdienas rutīnas. Ja domājat par SPA Kurzemē, tad Skrundas muižas SPA būs jūsu atbilstošākā izvēle. Mūsu SPA viesnīcas piedāvājumu klāstā katrs sev atradīs piemērotāko procedūru.

Domājot par mūsu viesu labsajūtu esam izveidojuši SPA piedāvājumu klāstu. Mūsu SPA atrodas no muižas atsevišķā ēkā, kas lieliski iekļaujas kopējā muižas teritorijas plānojumā. SPA piedāvājumi ir izveidoti atbilstoši mūsu viesu vēlmēm, mūsu mērķis ir būt labākajam SPA Kurzemē. Mūsu SPA piedāvājumi ir daudzveidīgi, balstīti senču tradīcijās un gadalaiku mijiedarbībā.

SPA Rezervācija Viesnīcas viesiem, 2 personām izmaksā 80.00 EUR - līdz 2 sutundām SPA zonas apmeklējums. SPA laikus rezervējam individuāli, un lai saņemtu apstiprinājumu SPA rezervācijai, lūdzam ar mums sazināties, zvanot +371 22113355, vai rakstot e-pastu uz: office@skrundasmuiza.lv. !!!Tikai šādā veidā varēsim apstiprināt rezervāciju!!

Skrundas muižas SPA – gara un dvēseles harmonija visos gadalaikos!

Skrundas muižas SPA piedāvājumi:

Baseins

Atpūtai un nelielai veldzējošai peldei jebkurā gadalaikā. Ļaujieties ūdens glāsmainajiem pieskārieniem un sajūtiet jaunu spēku pieplūdumu visā ķermenī.

SPA burbuļvanna

SPA viesnīcas neatņemama sastāvdaļa, mundruma un prieka avots. Ūdens burbuļi uzlabos fizisko pašsajūtu, atjaunos muskuļu tonusu, ādas tvirtumu un, protams, sniegs daudz prieka.

Sauna

Karsēšanās saunā ir lielisks veids veselības uzlabošanai un dažādu veselības traucējumu novēršanai. Karstums veicina vielmaiņu, uzlabo gan fizisko, gan garīgo labsajūtu.

SPA rituāli

Mūsu SPA rituāli ietver masāžu un dažāda veida relaksējošas procedūras, kuru galvenais uzdevums ir sniegt atslābinošu, relaksējošu efektu mierpilnā atmosfērā. Procedūru veikšanai izmantojam Latvijā ražotu augstas kvalitātes kosmētiku.

SPA viesnīca

Skrundas muižas SPA viesnīcas ēkā iekārtotas piecas viesnīcas istabas, kurās var uzņemt līdz 20 viesiem. Ēkā ir mājīga atpūtas telpa kur šūpuļkrēslā nodoties nesteidzīgām pārdomām un izbaudīt mieru.

SPA piedāvājumi darba kolektīvam būs patīkama iespēja atpūsties no ikdienas rutīnas un pabūt kopā ar kolēģiem neformālā gaisotnē. Katrs no jums varēs izbaudīt sev piemērotāko SPA rituālu. Mūsu SPA piedāvājumi ir draudzīgi ģimenēm ar bērniem.

Pēc SPA apmeklējuma viesiem piedāvājam izbaudīt Skrundas muižas restorāna apmeklējumu. Esam pārliecināti, ka restorānā labāko piedāvājumu veido ēdieni, kas gatavoti no tuvējā apkārtnē pieejamiem, kvalitatīviem un sezonai atbilstošiem produktiem.

Noteikti izbaudiet pastaigas skaistajā Skrundas muižas parkā vai gar Ventas upes krastu, pastaigu takā. Pēc SPA procedūrām, atguvuši enerģiju un dzīvesprieku, dodieties spirdzinoši svaigajā gaisā. Pie mums ir skaisti jebkurā gadalaikā – ne velti Skrundas muižas piedāvātais SPA Kurzemē ietver ne tikai tradicionālos rituālus, bet arī dabas doto SPA – upes tuvums, gaumīgā un sakoptā vide, mierpilnās lauku ainavas. 

Uz tikšanos Skrundas muižā!

 

SPA īpašie piedāvājumi
Dāvanu kartes
Iepriecini savus mīļos ar sevis personalizētu un izveidotu dāvanu karti
Uzzini vairāk
Atvērt visus piedāvājumus