Skrundas muižas restorāns

Mūsu kolektīvs katru dienu iegulda daudz darba, lai Skrundas muižas restorāns būtu viens no labākajiem restorāniem Latvijas laukos. Mēs sadarbojamies ar pieredzējušiem un visā Latvijā atzītiem pavāriem, lai regulāri atjaunotu ēdienkarti un papildinātu to ar sezonai aktuāliem ēdieniem, par pamatu izmantojot vietējos produktus.

Ikviens ir aicināts baudīt pusdienas vai elegantas vakariņas gaišā un mierīgā atmosfērā Skrundas muižas restorānā! Siltajā sezonā ēdienus pasniedzam arī muižas terasē, kur paveras gleznains skats uz Ventu un skaisto muižas parku.

Ar īpašu vērību izturamies pret Latvijas kulinārijas mantojumu, to piedāvājot mūsdienām atbilstošā formā.

Mūsu restorānā bērni jutīsies priecīgi un apmierināti - piedāvājam bērnu ēdienkarti, savukārt gaidot maltīti, bērni varēs izklaidēties muižas atpūtas istabā.

Gaidīsim Jūs ciemos! 

Pirmdiena
-
Otrdiena
-
Trešdiena
-
Ceturtdiena
-
Piektdiena
-
Sestdiena
-
Svētdiena
-

Vēlams pirms ierašanās veikt rezervāciju.

Atvērt galeriju uz visu ekrānu
Īpašie piedāvājumi restorānā
Svini ar Skrundas muižu
Iepriecini savus mīļos ar sevis personalizētu un izveidotu dāvanu karti
Uzzini vairāk
Atvērt visus piedāvājumus

Cienījamie viesi!

Saskaņā ar Latvijas Republikā izsludināto ārkārtas stāvokli saistībā ar COVID-19, Skrundas muiža līdz ārkārtas situācijas beigām ir viesiem slēgta.

Šai laikā mēs ar prieku atbildēsim uz Jums interesējošiem jautājumiem vai savlaicigi sagatavosim piedāvājumu pasākumu vai svinību rīkošanai, lai pēc ārkārtas situācijas beigam maksimāli operatīvi varētu atgriesties ierastajā dzīves ritmā.

Jūsu jautājumus gaidīsim epastā: office@skrundasmuiza.lv, vai, lūdzu, zvaniet mums +371 22113355