SPA masāžu karte

SPA masāžu karte

(Lūdzam pieteikt procedūras savlaicīgi zvanot pa tālruni +371 22113355)

Muižas brīnišķīgā personalizētā masāža
procedūras ilgums 45 min
Šī, katram personīgi pielāgota masāža, ir vērsta uz problemātiskajām zonām un darbojas visos muskuļu slāņos, ar vieglu vai vidēji stingru spiedienu pievēršoties sāpīgajiem punktiem, lai koncentrētos uz savilkumiem un atvieglotu muskuļu sasprindzinājumu, palielinātu asinsriti un uzlabotu kustīgumu, kā arī tonizētu muskuļus un barotu ādu ar skābekli. Ja vēlme ir pēc stipras/intensīvākas masāžas, lūdzu, skatiet zemāk, dziļo audu masāžu.

Cena: 45,- Eur

 

Relaksējošā masāža topošajām māmiņā
procedūras ilgums 45 min

Šī masāža ir paredzēta topošajām un jaunajām māmiņām sākot no otrā trimestra līdz pat pēcdzemdību periodam. Izmantojot barojošās mandeļu eļļas lieliskās īpašības un meistara vieglās roku kustības, procedūra palīdz mazināt muskuļu sasprindzinājumu un nogurumu, vienlaikus palīdzot mazināt gūto diskomfortu grūtniecības laikā un pēc tās. Turklāt vieglā mandeļu eļļa padara ādu maigu un elastīgu, savukārt relaksējošās smarža palīdz nomierināt prātu.

Cena: 55,- Eur

 

Kurzemes īpašā mirdzuma masāža
procedūras ilgums 60 min

Šajā lieliskajā masāžā tiek izmantota mandeļu masāžas eļļa, lai stimulētu asins cirkulāciju muskuļos, atbrīvotu spriedzi, dziļi mitrinātu ādu un padarītu to mirdzošu. Lai panāktu perfektu relaksāciju un labsajūtu, šo masāžu var personalizēt, koncentrējoties uz sāpju vai diskomforta zonām.

Cena: 65,- Eur

 

Muižnieku saldā miega masāža
procedūras ilgums 50 min

Lieliska masāža tiem, kas cieš no miega trūkuma. Procedūra sākas ar maigām apļveida kustībām, kas atbrīvo pēdas, relaksē prātu un sagatavo ķermeni masāžai. Ēteriskās eļļas veicina detoksikāciju, stiprina muskuļus un locītavas, mazina apkārtējās vides radīto kairinājumu un veicina labāku miegu.

Cena: 60,- Eur