Missing module name!
Function: getModuleData();

Skrundas muiža – Viesnīca, Gardēžu Restorāns, SPA

Viena no skaistākajām Latvijas muižām – Skrundas muiža – atrodas Kurzemē, stāvā Ventas krastā. 19. gs sākumā, klasicisma stilā celtā ēka, mūsdienās kļuvusi par lielisku vietu atpūtai un pasākumiem. Skrundas muiža ir kā radīta romantiskai divvientulības baudīšanai. Muižā ir piemērotas telpas konferencēm un jūsu uzņēmuma pasākumiem, tā ir kā radīta vieta svinību rīkošanai. Pie mums allaž ciemos ir gaidītas ģimenes.

360-grādu virtuālā tūre

Muižas kompleksu veido pati muižas ēka, kurā iekārtota četrzvaigžņu viesnīca ar 12 labiekārtotiem numuriem, restorāns, centrālā svinību zāle un konferenču zāle. Muižas SPA ir brīnišķīga vieta, kur atpūsties pēc garas darba nedēļas. SPA ēkā ir iekārtoti vēl 5 viesnīcas numuri.  Muiža atrodas ainaviskā parkā, kas aicināt aicina doties pastaigās, baudīt skaisto,sakopto vidi un apbrīnot varenos ozolus, kas stādīti pirms vairāk nekā simts gadiem. 

Mazliet no vēstures

Kā liecina vēstures dati, Skrundas muiža celta 1849. gadā tā laika raksturīgajā klasicisma stilā – simetriska, proporcionāla, harmoniska un kopumā vienkārša ēka ar fasādes kolonnām, lieliem sešu rūšu logiem apakšējā stāvā un maziem četru rūšu lodziņiem augšējos stāvos. Interesanti, ka Skrundas muiža tiek dēvēta par pazīstamās Mežotnes pils miniatūrkopiju un šajā ziņā līdzību ir ļoti daudz, jo arhitekta rokraksts patiesībā ir viens un tas pats.

Vēstures laiku lokos Skrundas muiža bijusi hospitālis, savulaik te bijusi ierīkota aptieka, un pēc tam vairāk nekā 60 gadus muižas ēkā atradās skola, vēlāk arī internāts. 1998. gadā pēc jumta iebrukšanas muiža nonāca avārijas stāvoklī. 2005. gadā Skrundas dome nolēma pārdot muižu izsolē un 2006. gadā to iegādājās jaunie īpašnieki. Kopš šī brīža sākās Skrundas muižas atdzimšana. Ar cieņu pret seno mantojumu, tika veikta vērienīga muižas rekonstrukcija, atjaunojot ēkai senlaicīgo šarmu apvienojumā ar mūsdienīgām komforta iespējām.

Viesnīca ar augstiem standartiem

Ja meklējat elegantu, izsmalcinātu un vienlaikus ar vēsturisku auru apvītu apmešanās vietu Kurzemē, tad Skrundas muiža ir kā radīta jums! Viesnīca ieguvusi Hotelstars Union starptautiski atzīto 4 zvaigžņu Superior sertifikātu, kas apliecina tās atbilstību augstajiem standartiem. Piedāvājam 17 labiekārtotus numurus – jūsu rīcībā būs standarta divvietīgs numuriņš, Superior klases divvietīgs numurs, Ģimenes numurs un Suite numurs. 

Restorāns gardēžiem un ne tikai

Iespējams, ka Skrundas muiža jums asociējas ar restorānu, un ne velti cilvēki no tuvienes un tālienes brauc nobaudīt maltīti tieši mūsu restorānā, jo pelnīti esam atzīti par vienu no labākajiem restorāniem ārpus Rīgas. Mūsu veiksmes atslēga – sadarbība ar pieredzes bagātiem pavāriem, kuru vārdi zināmi visā Latvijā, vietējie produkti, kas iepirkti no tuvējiem zemniekiem, un Latvijas kulinārā mantojuma pārvēršana mūsdienīgās variācijās. 

Kāzas un svinīgi pasākumi

Kas gan varētu būt vēl labāka vieta kāzu svinībām, ja ne muiža? Kāzu svinībām piedāvājam izmantot gan telpas restorānā, gan plašajā banketu zālē, kur iespējams uzņemt līdz 120 viesiem. Kā atzīst kāzu organizatori – muiža kāzu svinībām ir vispiemērotākā vieta, jo viss nepieciešamais atrodas vienuviet un pakalpojumi  tiek nodrošināti augsti profesionālā līmenī. Gan ēdināšana, gan viesu izmitināšana, gan  dažādas izklaides un atrakcijas – viesiem atliek tikai baudīt svētkus. Tieši tas pats sakāms par citu svinīgu un saviesīgu pasākumu rīkošanu. Skrundas muiža ir lieliska vieta jubileju, izlaidumu, korporatīvo svinību un citiem greznu pasākumu rīkošanai. Līdztekus piedāvājam moderni aprīkotu konferenču zāli priekš semināru, kursu, apmācību u.c. vajadzībām. 

SPA labsajūtai un harmonijai

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā vajadzība pēc fiziskas un garīgas atjaunošanās ir nepieciešama ikvienam. Ņemot vērā mūsu klientu vēlmes, esam atvēruši SPA, kur jūsu rīcībā būs viss nepieciešamais spēku atgūšanai un vispārējai labsajūtai.

Skrundas muiža – nesteidzīgiem mirkļiem ārpus ikdienas!

Skrundas muižas vēsture
Skrundas muiža atrodas augstā Ventas krastā, un tā celta klasicisma stilā 19. gadsimta sākumā.
Atvērt sadaļu
Misija, vīzija, mūsu vērtības
Mūsu misija: Sniegt viesiem augstas kvalitātes viesmīlības un ēdināšanas pakalpojumus, nodrošinot izcilas atpūtas iespējas.
Atvērt sadaļu
Foto galerija
Skaisto svinību mirkļi Skrundas muižā iemūžināti foto.
Atvērt sadaļu