Misija, vīzija, mūsu vērtības

Mūsu misija

Sniegt viesiem augstas kvalitātes viesmīlības un ēdināšanas pakalpojumus, nodrošinot izcilas atpūtas iespējas un augstu klientu apmierinātību.

Mūsu vīzija

Būt vienam no vadošajiem augstas kvalitātes viesnīcas un ēdināšanas pakalpojumu sniedzošiem uzņēmumiem Baltijas valstīs. Nodrošināt mūsu viesiem pilnvērtīgas atpūtas un pasākumu organizēšanas iespējas, apvienojot mūsdienu tehnoloģijas ar kultūrvēsturisko mantojumu.

Mūsu vērtības

Viesis -
Apmierināts viesis ir visas mūsu darbības pamatā. Laipni un sirsnīgi apkalpojot mūsu klientus, īpašu vērību pievēršam godīgai un individuālai attieksmei, apvienojot to ar augstiem viesmīlības standartiem. 

Pakalpojuma kvalitāte -
Mēs apzināmies, ka pakalpojuma pilnībai nav robežu. Mēs tiecamies pēc augstiem kvalitātes standartiem un uzņemamies atbildību par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem.

Sadarbība -
Mums ir svarīga gan sadarbība ar mūsu viesiem un klientiem, gan iekšējā komandas saliedētība. Lai sniegtu mūsu viesiem īpašus un atceres vērtus atpūtas mirkļus, mūsu komandai ir jābūt izcilai. Mūsu ikdienas darbā tiecamies gan pilnveidot mūsu sniegtos pakalpojumus, gan pilnveidot paši sevi.