Jūsu skaistākā diena - kāzas Skrundas muižā!


Skrundas-muiza-kazas-1.jpg
Skrundas-muiza-kazas-2.jpg
Skrundas-muiza-kazas-3.jpg
Skrundas-muiza-kazas-6.jpg
Skrundas-muiza-kazas-11.jpg
Skrundas-muiza-kazas-13.jpg
Skrundas-muiza-kazas-15.jpg
Skrundas-muiza-kazas-16.jpg
Skrundas-muiza-kazas-17.jpg
Skrundas-muiza-kazas-18.jpg
Skrundas-muiza-kazas-19.jpg
Skrundas-muiza-kazas-20.jpg
Skrundas-muiza-kazas-25.jpg
Skrundas-muiza-kazas-27.jpg

Skrundas muiža atrodas Kurzemes sirdī, tikai 68 km no Liepājas un 145 km no Rīgas. Tās atrašanās vietu var raksturot ar trīs vārdiem: skaista, sasniedzama un eleganta. Skaista, jo tā atrodas Ventas upes krastā, ar gleznainu ainavu fonā. Sasniedzama, jo nokļūšana ir vienkārša – no Rīgas–Liepājas šosejas aizvijas labiekārtots ceļš līdz pašām muižas namdurvīm. Eleganta, jo muižas vēsturiskā atmosfēra un iekārtojums kāzām piešķir svinīgu auru.

Kāzu svinības - elegance mazpilsētā

Izvēloties Latvijas mazpilsētu par kāzu norises vietu, iegūstat vairākas priekšrocības - viss norit mierīgi, bez liela uztraukuma – kamēr jaunais pāris brauc fotografēties, viesi iekārtojas istabiņās, iepazīstas ar Skrundas muižas apkārtni, bauda sarūpētās uzkodas. Spirdzinošo lauku atmosfēru papildina mazpilsētas omulība kopā ar vispusīgām iespējām. Muižā pieejama plaša banketu zāle viesībām, iespējams uzņemt kāzu svinībās līdz pat 120 viesu. Atsevišķos gadījumos, ja kāzu organizētāji vēlas svinību rīkošanai uzstādīt arī telti, ir iespējams uzņemt lielāku viesu skaitu.

Muižā ir mājīgi un labiekārtoti viesnīcas numuri, kā arī viens no labākajiem restorāniem Latvijas laukos. Īpaši tiem, kuri sapņo par laulību ceremoniju brīvā dabā, ir brīnišķīga iespēja teikt jāvārdu gan gleznainajā muižas parkā, gan Ventas upes krastā. Pēc ceremonijas viesības var turpināt muižā vai āra teltī, savukārt mičošanai īpaši piemērota ir nelielā, romantiskā saliņa.

Mums ir plašs kontaktu loks ar uzticamiem profesionāļiem, kas kopā ar muižas kolektīvu darbosies pēc labākās sirdsapziņas un centīsies jūsu idejas realizēt tieši tā, kā iecerēts. Tā būs jūsu skaistākā diena!

Pieredzes stāsti par Skrundas muižu

„Gatavi realizēt ikvienu ideju”, Sigita Daniliča no kāzu aģentūras Crystal Events

Svinību vieta ir viens no svarīgākajiem kāzu norises elementiem. Tā ir mazā paradīze, kas iemieso kāzu spožumu. Lai viss noritētu spīdoši, svarīgi izveidot veiksmīgu dialogu ar svinību vietas darbiniekiem. Reizēm kāzu dekorāciju vai aktivitāšu idejas ir tik iespaidīgas, ka pirmajā mirklī var šķist nerealizējamas. Bet mēs zinām, ka visu var īstenot, ja līdzās ir īstie cilvēki. Un Skrundas muižā tādi ir. Šajā greznajā vietā esam rīkojuši virkni kāzu un vienmēr atraduši atsaucīgus darbiniekus, kuriem par skaistām un radošām idejām iedegas acis tāpat kā mums. Atsaucība, iniciatīva, augsta līmeņa apkalpošanas maniere un pozitīvisms ir Skrundas muižas darbinieku kvalitātes zīme.

„Muiža - skaista vieta, kur svinēt kopā ar bērniem” Laila un Edgars, jaunlaulātie, kas svinēja kāzas Skrundas muižā.

Savas kāzas svinējām Skrundas muižā, un īpaši vēlamies uzteikt darbinieku attieksmi, kas bija profesionāla, draudzīga un elastīga. Tā bija ārkārtīgi viegla sadarbība, jo ikviens ieklausījās mūsu vēlmēs. Nekas netika uzspiests, un mēs jutāmies aprūpēti visaugstākajā līmenī. Mūsu viesi sajūsmā atceras viesnīcas ērtās istabiņas, kas ļāva pilnvērtīgi izbaudīt gan kāzu vakaru, gan atpūtu pēc tam. Muižas vidi jo īpaši izbaudīja bērni, kuriem bija iespēja pavadīt laiku bērnu istabā, un arī pati muižas ēka kalpoja kā liels spēļu laukums, kurā bērni jutās droši un prata izklaidēties bez pieaugušo iesaistīšanās.

Kāzas muižā "Teicama trīsvienība – laimīgs pāris, skaista vieta, pārdomāts noformējums” Billijs Locs, fotogrāfs

Skrundas muižas iekštelpas ir gaišas un gaumīgas, kas man kā fotogrāfam atvieglo darbu, jo nav lieki jādomā par to, ka fonā varētu atrasties kas tāds, kas neiederas un kas negatīvi ietekmētu fotogrāfijas saturu. Pat ja laikapstākļi neļauj fotografēties skaistajā muižas apkārtnē, tad gaumīgajos gaiteņos un istabās var atrast daudz iespēju romantiskām un skaistām fotogrāfijām. Fotogrāfijai tā ir teicama trīsvienība – laimīgs pāris, skaista kāzu svinību vieta un prieks, kas pie mums iedod īsto atmosfēru un stilu.

Skrundas muiža "Gleznaina ainava, prieks sirdij un acīm!" Mārcis Baltskars, Fotogrāfs

Fotogrāfam ir svarīga loma kāzās, jo jānoķer ne vien labākie un skaistākie momenti, bet jāspēj iemiesot tās dienas emocijas tā, lai foto būtu dzīvs arī pēc 100 gadiem. Skrundas muiža ir īstā vieta, kur šādus mirkļus medīt. Te ir teicama ainava - sakopta un gleznaina. Līdzās plūstošā Venta kā radīta bildēm upes krastā. Vide ir kā maģisks krustpunkts iedvesmojošiem foto uzņēmumiem. Pusnakts. Ārā rasa. Pār pļavu nolaidusies migla pārklāj laternu ceļu dārzā, iezīmējot siluetus. Tik pievilcīga ir apkārtnes aura! Muižā un tās parkā bildes izdosies ļoti skaistas!

Hotel StarsLatvia Tourism QualityLatvijas piļu un muižu asociācijaLatvijas viesnīcu un restorānu asociācijaLauku ceļotājsGreen keyLPVEAWhite Guide Nordic