Kāzu svinības

Kurzeme allaž vilina, tai ir īpašs šarms un daudzi pāri savas kāzas vēlas svinēt tieši Kurzemē. Šajā ziņā Skrundas muiža ir lieliska izvēle – gan pēc ģeogrāfiskās atrašanās vietas, gan pēc piedāvātā pakalpojumu un iespēju klāsta. 

Skrundas muiža atrodas Kurzemes sirdī, tikai 68 km no Liepājas un 145 km no Rīgas. Skrundas muižu raksturo elegance, pieejamība un skaistums.  Eleganta, jo muižas vēsturiskā atmosfēra un iekārtojums kāzām piešķir svinīgu auru. Aristokrātiska un romantiska tā ir ideāli piemērota kāzu svinībām. Pieejama, jo nokļūšana līdz Skrundas muižai ir vienkārša un ērta – no Rīgas–Liepājas šosejas aizvijas labiekārtots ceļš līdz pašām muižas namdurvīm. Skaista, jo ēka pati par sevi ir arhitektonisks meistardarbs, ko papildina ainaviskā apkārtnes teritorija un gleznainā Kurzemes upe Venta.

Romantika un nesteidzīga gaisotne

Kāzu svinību vietas izvēle ir viens no svarīgākājām izvēlēm kāzu plānošanas procesā. Mūsdienās, kad nevienu vairs neizbrīna patiesi trakas idejas, daudzi pāri joprojām izvēlas tradicionālas vērtības – elegantu, izsmalcinātu un labiekārtotu vidi ar romantisku noskaņu. Kāzu svinību vietas izvēle par labu Skrundas muižai neliks jums vilties.

Par kāzu norises vietu izvēloties Skrundas muižu, jūs iegūsiet vairākas priekšrocības - viss norit mierīgi, bez liela uztraukuma – kamēr jaunais pāris brauc fotografēties, viesi iekārtojas istabiņās, iepazīstas ar muižu un tās apkārtni, bauda sarūpētās uzkodas. Kāzu svinību vietas atmosfēru papildina mazpilsētas omulība un nesteidzīgais dzīves ritms. Skrundas muižu ieskauj skaists parks, kas vilināt vilina doties nesteidzīgās pastaigās, vienatnē, ģimenes lokā vai lielisku draugu kompānijā. Kad jaunais pāris sagaidīts, jūs gaida īsta kāzu balle, kur būs gan bagātīgi klāts galds, mūzika, dejas un svinību izklaides līdz rīta gaismai. 

Iespējas visām gaumēm

Skrundas muiža piedāvā vairākas kāzu svinību vietas. Muižā pieejama plaša banketu zāle, kas spēj uzņemt līdz 120 viesiem. Mūsu piedāvājumā ir arī mazākas platības telpas, ja, piemēram, iecerētas nelielas kāzas tikai tuvāko radu un draugu lokā. Pēc kāzu organizatoru vēlmes, muižas parkā piedāvājam uzstādīt āra telti – tas ļaus uzņemt vēl lielāku viesu skaitu un justies vēl romantiskāk. Zvaigžņu pilnas debesis tepat soļa attālumā. Svinībām piedāvājam izmantot arī muižas terasi, no kuras paveras burvīgs skats uz Ventas upi.

Viena no Skrundas muižas kā kāzu svinību vietas priekšrocībām ir iespēja piedāvāt laulību ceremoniju brīvā dabā. Savu “jā” vārdu jaunais pāris var teikt gan gleznainajā muižas parkā, gan Ventas upes krastā. Pēc ceremonijas viesības var turpināt muižā, savukārt mičošanai īpaši piemērota būs neliela, romantiska saliņa.

Ēdienkartes autori – atzīti pavārmākslas meistari

Būtiska kāzu svinību vietas piedāvājuma daļa ir izcila ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšana. Šajā ziņā Skrundas muižas restorāna komandai ir augsti profesionāla pieredze – mēs sadarbojamies ar atzītiem nozares profesionāļiem visā Latvijā un spējam apmierināt pat visizsmalcinātākās vēlmes. Kāzu rīkošanai varam piedāvāt gan savu veidoto ēdienkarti, gan pieskaņot ēdienkarti atbilstoši kāzu organizatoru vēlmēm. Vienmēr piedāvājumā tiks iekļauti ēdieni, kuru pagatavošanai izmantoti vietējie produkti, kas audzēti un ražoti tepat vietējās zemnieku saimniecībās. Pateicoties plašajam kontaktu klāstam, spējam nodrošināt arī izsmalcinātu delikatešu piegādi un sagatavošanu. 

Sadarbība ar dažādu jomu profesionāļiem 

Skrundas muižu par savu kāzu norises vietu izvēlas pāri no dažādām Latvijas un pasaules malām. Šī dažādā pieredze mums ļāvusi izveidot plašu kontaktu loku ar dažādu jomu profesionāļiem, kuru pakalpojumi nepieciešamu kāzu organizēšanā. Mūzika, dekorācijas, apgaismojums, vakara vadīšana, scenārija izstrāde, nepieciešamo atribūtu nodrošināšana, izklaides bērniem un vēl un vēl. Kāzu svinību vietas iekārtošana un pašu svinību norise nav iedomājama bez daudz un dažādu profesionāļu iesaistīšanās. Mēs piedāvājam nodrošināt visu kāzu organizācijas procesu pilnībā, gan sadarbosimes ar jūsu izvēlēto kāzu aģentūru vai citiem kāzu organizatoriem, kam esat uzticējuši šos pienākumus. 

Kāzas Kurzemē, kāzas Skrundas muižā – tā būs jūsu skaistākā un neaizmirstamākā diena mūžā!